Przejdź do treści
Strona główna » Pokój dwuosobowy typu Twin we Wrocławiu

Pokój dwuosobowy typu Twin we Wrocławiu

Sprawdź wolne terminy i dokonaj rezerwacji

Przyjazd
Wyjazd

Ważne informacje:

Zameldowanie i wymeldowanie

Przyjazd od: 15:00
Wyjazd do: 11:00

Polityka względem zwierząt

Zwierzęta nie są akceptowane

Zameldowanie odbywa się w Boogie Aparthouse ul. Garbary 2
Recepcja w Boogie Deluxe otwarta jest w godz: 9:00 – 22:00.

Cena za pokój: od 119 zł/doba

Każdy pokój dwuosobowy posiada własną łazienkę. To przyjemna przestrzeń dla podróżujących zarówno biznesowe, jak i prywatnie. W pokoju na gości czekają dwa świeżo nakryte łóżka, czyste ręczniki oraz kosmetyki hotelowe. Wiemy, że w podróży najważniejsza jest możliwość zażycia regenerującego relaksu, dlatego nasz pokój dwuosobowy we Wrocławiu Boogie Deluxe posiada wszystko, co jest do niego potrzebne. Prywatna łazienka to gwarancja komfortu i sprostania standardom, których oczekują odwiedzający nas goście.

Nocleg w pokoju dwuosobowym to idealna propozycja zarówno dla podróżującego tandemu przyjaciół, jak i na przykład współpracowników. Co ważne, goście Boogie Deluxe mają dostęp do bezpłatnego wi-fi oraz możliwość skorzystania w swoim pokoju z TV-sat. Ponadto, każdy z pokoi wyposażony jest w zestaw powitalny, czyli czajnik, filiżanki oraz kawę i herbatę. Niezależnie od tego, w jakim celu i na jak długo przybywacie do stolicy Dolnego Śląska, nasz pokój 2 osobowy Wrocław jest w pełni dostosowany do Waszych potrzeb. Czy planujecie intensywnie zwiedzać i zaliczać wszystkie atrakcje, czy też czekają Was ważne spotkania biznesowe – w naszym lokum odpoczniecie po pełnym wyzwań dniu.

Boogie Deluxe, czyli pokój dwuosobowy we Wrocławiu szyty na miarę!

Ostatnią rzeczą, o którą powinniście się martwić, odwiedzając miasto, jest organizacja dalekich dojazdów do centrum i ważnych jego punktów. Z drugiej strony ceny za pokoje w atrakcyjnej lokalizacji są nieproporcjonalnie wysokie w stosunku do oferowanego standardu. Na szczęście Boogie Deluxe wychodzi naprzeciw oczekiwaniom gości, którzy nie chcą rezygnować ani z wysokiej jakości ani z niskiej ceny. Na dodatek pokój dwuosobowy, w którym się zatrzymacie mieści się przy ul. Białoskórniczej 6, skąd na Rynek dotrzecie w kilka minut pieszo. Z nami nie musicie godzić się na kompromisy. Cieszcie się wszystkimi udogodnieniami, świetną lokalizacją i obecnością zawsze chętnego do pomocy personelu. Sprawdźcie wolne terminy online i zarezerwujcie pokój już teraz.