Przejdź do treści
Strona główna » Pokój dwuosobowy we Wrocławiu

Pokój dwuosobowy we Wrocławiu

Sprawdź wolne terminy i dokonaj rezerwacji

Przyjazd
Wyjazd

Ważne informacje:

Zameldowanie i wymeldowanie

Przyjazd od: 15:00
Wyjazd do: 11:00

Polityka względem zwierząt

Zwierzęta nie są akceptowane

Recepcja w ApartHouse otwarta jest w godz: 9:00 – 22:00

Cena za pokój: od 119 zł/doba

Każdy pokój dwuosobowy Boogie ApartHouse posiada własną łazienkę. Stworzyliśmy wygodne miejsce do wypoczynku dla par i wszystkich osób podróżujących w duecie. W pokoju na gości czekają świeżo nakryte łóżka, czyste ręczniki oraz kosmetyki hotelowe. Zadbamy o to, aby podczas pobytu w stolicy Dolnego Śląska nie zabrakło Wam niczego, co jest potrzebne do zregenerowania się po dniu intensywnego zwiedzania, spotkań lub pracy. 

Goście Boogie ApartHouse mają dostęp do bezpłatnego wi-fi oraz możliwość skorzystania w swoim pokoju z TV-sat. Ponadto, każdy z pokoi wyposażony jest w zestaw powitalny, czyli czajnik, filiżanki oraz kawę i herbatę. Poczęstujcie się ciepłym napojem podczas rozpakowywania i planowania kolejnych ekscytujących przygód w naszym pięknym, zabytkowym mieście. Pokój dwuosobowy z łazienką Wrocław to propozycja dla tych, którzy w dwójkę będą odkrywać jego zakamarki — czy to podczas wyjazdu biznesowego, czy romantycznego wypadu.

Do Waszej dyspozycji oddajemy w pełni funkcjonalne i nowocześnie wyposażone lokum, w którym poczujecie się komfortowo i swobodnie. Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką ma wszystko, czego potrzebujecie, aby wygodnie odpocząć.

Lokalizacja na szóstkę! Pokój dwuosobowy z łazienką Wrocław

Dwuosobowy pokój Boogie ApartHouse zlokalizowany jest na ulicy Garbary 2, czyli niecałe 200 metrów od Rynku. Dzięki temu podczas swojego pobytu we Wrocławiu zaoszczędzicie pieniądze i czas na dojazd do historycznego centrum miasta. Wystarczy kilkuminutowy, niespieszny spacer z pokoju, aby znaleźć się na zabytkowym Rynku, gdzie zobaczycie np. przepiękny średniowieczny ratusz i urokliwe kamienice. Tutaj też znajdują się najlepsze w mieście restauracje, w których spróbujecie zarówno kuchni lokalnej, jak i wielu być może nieodkrytych jeszcze przez Was smaków.

Niezależnie od tego, jaki jest cel Waszej podróży, zapraszamy do Boogie ApartHouse. Pokój dwuosobowy z łazienką Wrocław to miejsce, w którym się zrelaksujecie oraz przekonacie o otwartości i gościnności Dolnoślązaków!